SZKOLENIA 1na1

Najczęściej wybierane formy szkoleń, które można kupić również jako prezent / voucher:
CAŁODNIOWE SZKOLENIE 1na1 samochodem klienta / wynajętym z naszego garażu

Chcesz wziąć udział w indywidualnym treningu sportowej jazdy? Masz szybkie auto i chcesz w 100% wykorzystać jego moc w bezpiecznych warunkach? Mój autorski program szkolenia przygotuje Cię do dynamicznej, ale jednocześnie bezpiecznej jazdy na obiektach sportowych w Polsce i nie tylko!

szkolenie-1na1-f
przejazd-jako-pilot
PRZEJAZD JAKO PILOT w samochodzie rajdowym podczas testów / treningów

Marzyłeś o tym, żeby zasiąść na miejscu profesjonalnego pilota rajdowego? Z nami będziesz miał okazję wcielić się w jego rolę w sportowym aucie, który prowadzony będzie przez utytułowanego kierowcę rajdowego, a zarazem profesjonalnego trenera jazdy sportowej.

START W RAJDZIE JAKO PILOT Jakuba Colina Brzezińskiego i walka o najwyższe pozycje

Lubisz adrenalinę? Nie boisz się szybkości? Jesteś fanem motorsportu? Mamy dla Ciebie do zaoferowania przejazd w roli pilota podczas profesjonalnego rajdu!

colin-team-jakub-colin-brzezinski (5)

Szkolę i współpracuję z najlepszymi. 10 lat startów i zwycięstwa w cyklu Rajdowych Mistrzostw Polski, Rajdowych Mistrzostwach Świata pozwoliły bardzo szczegółowo poznać technikę sportowej jazdy na asfalcie, szutrze oraz śniegu. Doskonalenie innych kierowców podczas prowadzonych przeze mnie szkoleń indywidualnych „1 na 1” jest moją wielką pasją i głównym zajęciem pomiędzy startami w rajdach samochodowych.

Oferta skierowana jest dla każdego, kto chce podnieść swoją wiedzę odnośnie prowadzenia samochodu. Spotykamy się na torze asfaltowym, odcinkach szutrowych lub zamarzniętym jeziorze i tam przez cały dzień robiąc kilometry na ostro, rozkładamy na czynniki pierwsze temat techniki sportowej jazdy. Z moich usług korzystają doświadczeni i utytułowani kierowcy walczący o najwyższe lokaty w rajdach samochodowych, cross country oraz wyścigach.
Od 2009 roku z moich usług skorzystało już ponad 4 tys. indywidualnych kierowców. Współpracuję również z markami samochodowymi, które podczas eventów chcą zaprezentować klientom możliwości danego modelu, które wpływają na zaciekawienie produktem oraz łatwiejszą sprzedaż: Ferrari Katowice, Maseratti, Porsche, BMW, Toyota, Peugeot Polska i inne. Obecnie oprócz codziennych zajęć „1 na 1” prowadzę kilkanaście indywidualnych programów szkoleń sportowych ukierunkowanych na rozwój i osiąganie wyników w poszczególnych dyscyplinach motorsprotu – projekt „Od zera do profesjonalnego kierowcy rajdowego”.

POSIADASZ SPORTOWY SAMOCHÓD?CHCESZ POZNAĆ JEGO MOŻLIWOŚCI?CHCESZ POZNAĆ SWÓJ POTENCJAŁ KIEROWCY?