WSPÓŁPRACA

Jeśli chcesz wkroczyć w świat profesjonalnego motorsportu i być „od kuchni” częścią naszego teamu jako Partner zapraszamy do naszego składu. Team rajdowy to wielkie emocje, które budują relacje biznesowe, a także dają możliwość organizacji eventów, które nie są dostępne w agencjach eventowych. Poprzez reklamę na samochodzie rajdowym promujesz i podnosisz prestiż Twojego brandu i wzrasta zainteresowanie produktem.

Dzięki czynnemu kibicowaniu na odcinkach specjalnych i wspierania zespołu w parku maszyn poznajesz w środowisku motorsportowym nową grupę odbiorców, którzy w przyszłości mogą stać się Twoimi partnerami biznesowymi.  Udział w zawodach daje możliwość zapraszania Twoich Gości/ Pracowników/ Klientów VIP na Rundę Mistrzostw Polski, która startuje w Twoich barwach.

Zorganizuj event rajdowy na nawierzchni asfaltowej/ szutrowej/lodzie dla kluczowych klientów zapraszając ich za kierownicę naszej rajdówki. Zaproś klienta VIP na prawdziwy rajd – niech zasiądzie jako pilot „Colina” i powalczy o najwyższe pozycje w krajowych rozgrywkach. Wariantów, które zapadną w pamięci Twoich Gości mamy sporo.